Eulita - sveikatingumo namai

Sveiki atvykę į mūsų svetainę!

Vos 1km nuo Kauno ribos, Ražiškių kaime tarp Rokų ir Garliavos įsikūrusi prabangi sodyba "Eulita".

Apie sodybą

Sodybos šeimininkas pirtininkas siūlo jums susipažinti su lietuviškos pirties kultūra, istorija ir jos subtylybėmis, naudą žmogaus sveikatai, apsivalymą, bei poilsį. Pirčių šiandiena turime tikrai labai daug, bet ar kada susimastome, kokia dalis iš jų yra taisyklingai naudojamos, ir padedančios, o ne kenkiančios mūsų sveikatai? Deje jas galima suskaičiuoti turbūt ant pirštų. Reikia džiaugtis, kad grupelė pirtininkų, “Lietuviškos pirties bičiulių draugija“(vis gausėjanti), išmanančių pirties galią ir žiniomis dalinasi su kitais, kad išsaugotų pirties kultūrą lietuvoje. Išbandę sveiką pirtį su visomis procedūromis žmonės dažniausiai būna nustebę naujų ,dar lig šiol nepatirtų pojūčių, geros savijautos, švelnios odos, pagerėjusios sveikatos. Tai ,ką duoda gamta, ką galima išnaudoti pirtyje, juk regis pasiekiama ranka. Gyventi sveikai šiandien tikrai galime. Pas mus apsilankę sužinosite daug apie save, savo kūną, ką ir kaip naudoti, kad kūnas būtų sveikas, oda išliktų švelni, elastinga, sveikata geresnė, - gyvenimas būtų lengvesnis ir malonus. Mes apmokome ir kaip taisyklingai naudotis savo pirtimi. Džiaugiamės jau galėdami jums pasiūlyti ir profesionalias masažo paslaugas, prie pirties jau veikia masažo kabinetas. Puikiai galima derinti masažą ir pirties metu, kuris duoda puikius rezultatus, tiek fizinius, tiek energetinius.

„Išsivalyk savo kūną ir sielą-rasi kelią teisingai gyvent...“

Sodyba apsupta 1ha įstabiai sutvarkytos aplinkos: didžiulis sodas, gėlynai, upelis ir prūdas, užveistas įvairiausia žuvimi.

Nuomojamas namas - 400m2. Pirmame aukšte įrengta pirtis su žadeito akmenimis, drabužinė, didelė priepirčio patalpa bei lauko terasa į prūdą su lauko baldais. Garinė pirtis vienu metu talpina apie 10 žmonių. Tik apsilankę pas mus galėsite pajausti tikros pirties lengvą garą. Pirmame aukšte taip pat yra rūkomoji patalpa bei kampelis alaus mėgėjams.

Antrame aukšte - 100m2 salė: antikvariniai baldai, variniai ir žalvariniai sietynai, bei biliardo (snukerio) stalas suteikia prabangos ir jaukumo pojūtį.

Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

Mūsų sodyboje praleistas laikas jūsų neapvils, tad maloniai prašome apsilankyti.