Masažo kabinetas

Segmentinis masažas

Seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas. Segmentinis masažas paremtas segmentine kūno sandaros teorija. Naudojamas gydymo ir profilaktikos tikslais. Segmentinis masažas pagrįstas glaudžia žmogaus vidaus organų ir funkcinių sistemų sąsaja. Masažuojant veikiami nervų kanalai (nervų šaknelės), jungiantys valdymo centrus su vidaus organais. Kiekvienas nugaros smegenų segmentas aktyvuoja atitinkamą kūno segmentą, vidaus organą. Mankštinamos nervų šaknelės siunčia signalus centrinei nervų sistemai ir jos periferijai bei taip veikia raumenis, vidaus organus, odą ir t. t. Segmentinis masažas daug kartų efektyvesnis už tradicinį masažą.

Ajurvedinis relaksinis masažas Santana

Universalus atpalaiduojantis masažas sukurtas naudojant senovės atpalaiduojančias technikas. Atliekamas naudojant Reiki-Aditum principus.Tai senovinis Ajurvedos metodas, kuris labai stipriai atpalaiduoja žmogaus nervų sistemą ir mažina emocinę įtampą. Masažuojamas veidas ir galva. Toks gilus organizmo atpalaidavimas pažadina jo gyvybines galias. Žmogus tampa atsparus visiems išoriniams dirgikliams - ir fiziniams, ir emociniams.

Tibeto vakuuminis anticeliulitinis masažas

Tai sena gydymo-sveikatingumo sistema, pagrįsta vakuumo veikimo principu, naudojant stipriai prie kūno prispaustas taures. Taurės vakuuminėje poveikio zonoje atsiranda biologiškai aktyvios medžiagos enzimai, stimuliuojantys apykaitą ir imunines reakcijas žymiai pagerinančias ir atstatančias audinių būklę.

Pėdų ir plaštakų masažas

Tai taškinis masažas, atliekamas stimuliuojant pėdose esančius refleksinius taškus, kurie veikia žmogaus problemiškus organus be tiesioginio kontakto. Tą patį efektą galima gauti masažuojant rankų plaštakas, rankas ir nugarą.

Medaus masažas

Medus - vienas iš unikaliausių mūsų motinos Gamtos dovanų, kurią šiandien gali naudoti žmogus. Medaus sudėtyje yra gausybė mums reikalingų vitaminų bei mikroelementų. Savo sudėtimi medus artimas žmogaus kraujo plazmos struktūrai. Procedūros esmė - energetinių kanalų išvalymas, pagalba esant stuburo susirgimams ar sutrikus sąnarių judrumui, o taip pat - teigiamo energetinio lauko sukūrimas. Medaus masažo procedūros suteikia pacientams fizinį palengvėjimą, gerina nuotaiką bei pašalina skausmus.

Veido masažas

Reguliarus veido masažas padeda odai ilgiau išlikti stangriai ir skaisčiai. Masažas atgaivina jauną ir senstančią odą. Tai paprastas, laiko patikrintas veido priežiūros būdas. Masažas teigiamai veikia limfos tekėjimą, pagerina kraujotaką, pašalina toksinus ir apvalo ląsteles. Masažas sulėtina veido odos senėjimą. Paprastomis, natūraliomis priemonėmis įmanoma sulėtinti pirmalaikius veido odos senėjimo procesus ir iš dalies atkurti odą, kuriai buvo pakenkta. Masažas atpalaiduoja, suteikia malonių pojūčių, gerina bendrą savijautą.

Veido masazas su STOP TIME prietaisu

STOP TM prietaisas nukreipia TriPollar TM tecnologijos galia giliai i derma (giluji odos sluoksni), tam, kad ja susildytu ir pakeistu oda is vidaus. STOP TM prietaisas naudoja savo unikalaus dizaino TriPollar TM elektronini antgali tam, kad nukreiptu keturis zemo daznio spindulius giliai i derma. Procedura su STOP TM prietaisu sukuria malonu silumos pojuti per odos pavirsiu tuo paciu darydama terapini poveiki giliesiems odos sluoksniams. Sis sildymas is vidaus stimuliuoja dermos aktyvuma,stangrindamas kolageno skaidulas ir padidindamas nauju kolagenu skaidulu kieki. Padidejes dermos aktyvumas regimai sustangrina, islygina ir atjaunina oda.Smulkios raukslelesir giliosios rauksles zymiai sumazinamos ir oda tampa lygesne, glotnesne. Atliekant procedura du kart savaiteje 4 - 5 savaites - gaunami ilgalaikiai rezultatai.Po pirmo karto jau pastebimi puikus rezultatai!

Anticeliulitinis masažas

Jo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Atliekami specifiniai gilūs judesiai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, dailinamos kūno linijos, sprendžiamos viršsvorio problemos. Anticeliulitinio masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, stiprinamos sienelės, skaidomi riebalai, gerinamas riebalų aprūpinimas deguonimi, pašalinamas jų perteklius audiniuose. Dar stipresniam efektui išgauti naudojama vakuumine taure.

Galvos masažas

Šalina nervinę įtampą, atpalaiduoja, reguliuoja kraujo spaudimą, pakelia nuotaiką, pagerina bendrą savijautą. Taip pat slopina plaukų slinkimą bei stimuliuoja jų augimą. Masažuojant plaukams stiprinti naudojami specialios priemonės, kurios gerina galvos odos būklę.

Kainos

 • Klasikinis segmentinis viso kūno masažas (atskirų kūno dalių) - 1,5 val. - 100lt/29eu, 30 min. - 30lt/8eu;
 • Ajurvedinis relaksinis viso kūno masažas - 1,5 val - 90lt/27eu, 1 val. - 70lt/20eu;
 • Tibeto vakuminis anticeliulitinis masažas - 1 val. - 60lt/17eu;
 • Apimtis mažinanti programa(masažas,vakumas,vyniojimas) - 1 val - 100lt/29eu;
 • Užsisakius 2val.programą,dovana,30min.tailandietiškas pėdų masažas - 2val. - 200lt/58eu;
 • Pėdų ir plaštakų masažas - 1 val - 50lt/14eu, 2 val. - 90lt/27eu;
 • Medaus masažas - 1 val. - 90lt/27eu;
 • Veido masažas - 30 min. - 30lt/8eu;
 • Veido masazas su STOP TIME prietaisu - 100lt/29eu;
 • Galvos masažas - 20 min. - 20lt/6eu;
 • Nugaros masažas(segmentinis,aliejus,vakuumas) - 40min - 40lt/12eu;

Užsisakius penkių kursų masaža - šeštas nemokamai. Nuolatiniams klientams taikomos įvairios nuolaidos.