Lietuviška kunigaikščių garinė pirtis

Pirtis yra tikrai kokių Lietuvoje yra reta. Visų pirma garinė yra didelė, plautai platūs ir 3 aukštų, o tai leidžia ant jų išsidėstyti net 16 žmonių kompanijai. Lubos yra aukštos, todėl iš garinės galima išeiti be didelės grėsmės „išleisti“ garą. Garas, beje, yra labai skaidrus ir lengvas, jo visada pakanka pakelti temperatūrai iki „gurmaniško“ lygio, nes krosnis yra termosinio tipo, su didele akmenų įkrova, ir visi akmenys yra žadeitiniai. Kalbama, kad šis akmuo ypatingai tinka pirčiai...

Į garinę įvestas šaltas ir šiltas vanduo, rūpestingas šeimininkas visada prižiūri, kad pirties indų pakaktų ir jie būtų tvarkingi ir švarūs. Todėl, jeigu ruošdamiesi į pirtį ką nors pamiršote - ne bėda, sodyboje Eulita surasite tai, ko reikia procedūroms. Pirties plautai yra tvirti, ąžuoliniai, ir kadangi čia nebūna ekstremalių sveikatai žalingų temperatrūrų jie visai pasiteisina.

-- Rimas Kavaliauskas, "Pirties Akademijos" Prezidentas.

Profesionalus pirtininkas atlieka visas pirties procedūras, skirtas ne tik poilsiui, bet ir labai svarbias mūsų sveikatai. Pilingai, arbatos, vanojimai, masažai, šlakų valymas, įvairios kaukės.

 • Pirties kaina darbo dienomis: 2 valandos - 200lt/58eu.
  Papildoma valanda - 50lt/14eu be kaitinimo ir 70lt/20eu su kaitinimu
  .
 • Penktadienį-sekmadienį: 3 valandos - 350lt/100eu.
  Papildoma valanda - 70lt/20eu be kaitinimo ir 100lt/29eu su kaitinimu
  .
 • Pirtininko paslaugos: nuo 50lt/15eu.
 • Sodybos nuomos kaina sutartinė.